Suplování:   Pátek 23.3.2018 (Sudý týden)

datum výpisu: 23.3.2018 (9:41)

Změny v rozvrzích tříd:

ZA1A

1.hod

Oše

3.t

(mim)

změna

Juříková Jaroslava

 
 

5.hod

Fyz

 

(108)

výměna <<

Lvová Jana

z 21.3. (St) 2.hod

AZ1

0.hod

Fyz

   

přesun >>

 

na 22.3. (Čt) 1.hod

 

1.hod

AnJ

2.p

(111)

přesun <<

Vácha Dalibor

z 20.3. (Út) 2.hod

 

1.hod

Bio

   

přesun >>

 

na 21.3. (St) 3.hod

MS1

1.hod

Bio

 

(212)

změna

Vácha Zbyněk

 
 

2.hod

ReR

 

(212)

změna

Leština Pavel

 
 

3.hod

ČJL

 

(212)

změna

Bezecná Gabriela

 
 

4.hod

AnJ

1.p

(212)

změna

Dorovínová Jiřina

 
 

5.hod

Som

 

(01)

změna

Leština Pavel

 
 

6.hod

Msž

 

(01)

změna

Leština Pavel

 

ZA2A

3.hod

Oše

2.t

(mim)

změna

Sklenářová Irena

 

ZA2B

3.hod

Fyz

 

(208)

výměna <<

Jandová Helena

z 21.3. (St) 5.hod

LY2

6.hod

Che

   

přesun >>

 

na 22.3. (Čt) 2.hod

ZA3A

1.hod

ČJL

 

(110)

supluje

Plecháčková Jaroslava

(Kle)

ZA4A

5.hod

Oše

   

přesun >>

 

na 19.3. (Po) 8.hod

 

6.hod

Oše

   

přesun >>

 

na 19.3. (Po) 9.hod

ZA4B

6.hod

Eko

 

(11)

výměna <<

Fišarová Miriam

z 22.3. (Čt) 6.hod

AZ4

4.hod

PrP

2.p

(mim)

změna

Rybáková Hana

 
 

6.hod

ČJL

 

(12)

změna

Bezecná Gabriela

(Zi)

LY4

0.hod

AnJ

2.p

(105)

přesun <<

Vácha Dalibor

z 20.3. (Út) 6.hod

 

 

Suplování:   Pondělí 26.3.2018 (Lichý týden)

datum výpisu: 23.3.2018 (9:41)

Změny v rozvrzích tříd:

LY1

1.hod

ČJL

   

odpadá

 

(Ho)

ZA2A

6.hod

ČJL

   

odpadá

 

(Ho)

ZA2B

5.hod

Che

 

(208)

přesun <<

Plecháčková Jaroslava

z 27.3. (Út) 5.hod

 

6.hod

PsK

 

(208)

přesun <<

Kudláčková Miroslava

z 27.3. (Út) 6.hod

ZA3B

3.hod

Oše

 

(11)

přesun <<

Kostohryzová Jana

z 6.hod

 

6.hod

Oše

   

přesun >>

 

na 3.hod

LY3

2.hod

OKP

 

(203)

přesun <<

Sedláčková Barbora

z 6.hod

 

6.hod

OKP

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

 

Suplování:   Úterý 27.3.2018 (Lichý týden)

datum výpisu: 23.3.2018 (9:41)

Změny v rozvrzích tříd:

MS1

1.hod

Děj

   

přesun >>

 

na 28.3. (St) 5.hod

 

2.hod

Mat

 

(12)

změna

Domin Jiří

 
 

3.hod

ObN

 

(01)

změna

Ziegelbauer František

 
 

5.hod

ČJL

 

(12)

změna

Bezecná Gabriela

 

ZA2B

5.hod

Mat

 

(208)

přesun <<

Lvová Jana

z 26.3. (Po) 6.hod

 

6.hod

PsK

   

přesun >>

 

na 26.3. (Po) 6.hod

AZ2

4.hod

PrT

 

(214)

změna

Koryčanová Hana

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři